כל בן 30-18 שגדל באיזור כפר סבא/הוד השרון מכיר את השם סיאסטה בטבע היטב. הבר המיתולוגי היה 'המקום' עבור משוחררים טריים ומלש"בים (מיועדים לשירות בטחוני) רגע לפני גיוס. המחירים היו זולים והזולות היו אותנטיות, בימים שבהם לא היה פשוט למצוא בר שאתה מרגיש בו בבית.

אלא שלפני מספר חודשים, לאור שינוי ייעוד הקרקע בדרום הוד השרון, ביקשה החבורה מהסיאסטה לשנות מקום. העניין הזה הוביל לשיתוף פעולה מעניין ולהעברת המותג לרחוב התע"ש 24 בכפר סבא. ניב יהודאי (29) משיכון עלייה, הבעלים של השאלטר בר עליו השלום, וחבריו מצאו עצמם מייבאים את הסיאסטה ביחד עם הבעלים המקוריים (מיטל שבי וניר מרום, א.י.) לכפר סבא, ונותנים מענה לציבור שעד עכשיו לא ממש ידע מה לעשות עם עצמו. 

הסיאסטה החדשה בכפר סבא | צילום: באדיבות סיאסטה בטבע

איך הסיאסטה הגיעה לכפר סבא?

"הסיאסטה של הוד השרון נאלצה להסגר עקב שינוי ייעוד הקרקע במקום. בונים שם כביש. הם חיפשו מקום לעבור אליו, ואנחנו חיפשנו להתחזק עקב הירידה בחיי הלילה בכפר סבא. באותה נשימה, ארבעה בארים נסגרו בשנה האחרונה בכפר סבא. כולם יודעים שכבר מזמן כמעט ואין חיי לילה בכפר סבא. אז אנחנו החלטנו להרים את הכפפה".

מה אתם מציעים שברים אחרים לא מציעים?

"קודם כל, אנחנו מקום משפחתי בגובה עיניים, מקום שאתה יכול להכנס אליו וישר להרגיש בבית. מעבר לזה אנחנו מציעים מחירים נמוכים מאוד שמתאימים לחיילים ולסטודנטים. המחירים הכי נמוכים באיזור חד משמעית, עם הרבה סוגי קוקטיילים ומגוון בירות. בלי קשר, אנחנו מציעים הרבה ערבי קונספט. סוף שבוע מאוד פעיל כשבשישי יש מסיבה, באמצע שבוע יש לנו כל מיני מסלולים מיוחדים עם אוכל ושתייה חופשית ללא הגבלה. בשלישי יש טורניר ביר-פונג (פינג-פונג בירה) מלא אקשן ונושא פרסים, ויש גם הופעות והרצאות" (מוזמנים להתעדכן בעמוד הפייסבוק של הסיאסטה).

לאילו גילאים אתם מכוונים?

"בגדול קהל היעד של הסיאסטה הוא 18+. כשלהרצאות מגיע בעיקר קהל בוגר יותר, 25+".

ערבים מגוונים לקהלים שונים. הסיאסטה | צילום: באדיבות סיאסטה בטבע

הסיאסטה הייתה אייקון בילוי בהוד השרון, אתם מצפים שהיא תהיה ככה בכפר סבא?

"זה לא יהיה אותו הדבר מאחר שהשאלטר לא נמצא בטבע, וזה לא מלא בעצים וורדים וריח של רפת. מצד שני, אנחנו כן מביאים את מה שאפשר לייבא מהסיאסטה. המחצלות, הישיבה על הספסלים והאווירה של טבע. השתדלנו. אני יכול להגיד לך שהעסק פתוח מזה חודש והמקום מלא כל יום.

"בסופו של דבר אנחנו פונים לבני עשרה לפני גיוס, רוב הקהל הם מלש"בים (מיועדים לשירות בטחון) שיש להם הרבה זמן 'להרוג'. מדובר גם בקהל די בורגני מכפר סבא-הוד השרון, אז הם מבלים. חוזרים לכאן כל יום".

תוציא החוצה את הסבא מכפר סבא. הסיאסטה | צילום: באדיבות סיאסטה בטבע

עזוב שטויות. בוא נדבר רגע עליך. אתה רק בן 29, איך הצלחת לצבור שני עסקים. מה הסוד?

"האמת שזה השלישי שלי. תראה בגדול זה הכל הזדמנויות בחיים. אולי היה לי מעט אומץ, פנו אלי מלא מעט מקומות בגלל שהיה לי רקע בפרסום ושיווק, וההכרות שלי עם קהל נרחב באיזור השרון".