כתב אישום הוגש אמש (ראשון) נגד בני זוג מאשדוד ותושב כפר סבא בן 31 בגין מעורבות בהפעלת רשת בתי בושת ברחבי הארץ, זאת לאחר תלונות של נשים ש"יובאו" לארץ מרוסיה ואוקראינה.

צילום המחשה: shutterstock

על פי כתב האישום, הנאשם מכפר סבא נטל חלק מרכזי בתפעול פעילות "העסק", לרבות קליטת ושיכון הנשים בבתי הבושת, עמידה בקשר מול הנשים, איסוף כספי האתנן מבתי הבושת, אספקת ציוד לבתי הבושת ותשלום דמי השכירות עבור בתי הבושת.

בכתב האישום צוין כי כל אחת מהנשים סיפקה שירותי מין תמורת 400 שקלים לכ-40 דקות, או 500 שקלים עבור שעה. עוד צוין כי לצורך פרסום העסקים, נדרשו הנשים להצטלם בהלבשה תחתונה ובתנוחות מיניות. עוד נטען כי התמונות פורסמו באתרי מין, וכי הנשים חויבו לשלם שכר דירה.

כתב האישום מייחס לנאשמים, כל אחד לפי חלקו, עבירות של קשירת קשר לפשע, סרסרות, פרסום שירותי זנות, הבאת אדם לידי זנות, גרימה לעזיבת אדם את מדינתו לשם זנות, החזקת מקום לשם זנות, הדחה בעדות, עבירות סמים, עבירות מס ועבירות לפי חוק איסור הלבנת הון.

בבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים צוין כי "מסוכנות המשיבים באה לידי ביטוי בכך שניהלו רשת של 'בתי עסק' פליליים אשר פעלו ללא מורא החוק ולאורך שנים, תוך שהם גורפים רווחים המוערכים בסכומים של מיליוני שקלים, כל זאת כאשר הם מעסיקים את הנשים תוך קביעת תנאים לאופן הספקת שירותי המין, באופן של ניצול ושליטה כלפי הנשים".