מאות אורחים ובהם, מחנכים, מורים, הורים, בוגרים ובני משפחה, גדשו את האודיטוריום של הישיבה ובאו לומר תודה לתושב כפר סבא, שמואל בר לבבף מנכ"ל המדרשיה במשך ארבעה עשורים.

צילום: פרטי
שני המשנים של היועמ"ש, רז נזרי ומאיר לוין יחד עם מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד – בוגרי המדרשיה, הפכו לרגע לאנדרדוס מגזרי ורתמו במערכונים מלאי הומור את המערכת השלטונית לטובת הפרידה מהמנכ"ל. ערוץ 20 בפריצת חדשות מיוחדת, בהובלתו של הבוגר משה כץ מנחה ה"תוכנית הכלכלית", צילם מהדורת פרידה מיוחדת.
מח"ט גולני הנכנס, אל"מ שי קלפר, שיתף את הקהל בתפיסת הביטחון שלו שעוצבה אי שם בסוף שנות ה-80 עת למד במכינה בכפר סבא תחת ניהולו של שמוליק.
הבוגרים מוטי הספארי, יחד עם האומן יוחאי בן אב"י שיתפו פעולה עם המאסטרו מנשה לב רן בתוכנית האומנותית ובשילובו של נער הפלא עוזיה צדוק תלמיד הישיבה, ריגשו את הקהל עד דמעות.

צילום: פרטי
הרב מאיר ישראל לאו, ידידיה וסיון מאיר, אברהם פריד, יאיר אורבך כיבדו בסרטוני פרידה מרגשים.
על הבמה הפך המנחה, ראש הישיבה הרב צבי אזרחי, את תוכנית הערב בסטייל "חיים שכאלה" לשעתיים של חוויה אמיתית בעזרת מעברי אומן בין הדור הוותיק של הרב אהרון לפידות ושמואל לרנר המיתולוגי לקליפים קצביים ועכשוויים, פרי עבודתם של הצוות המקצועי – אומן הפקות תוכן בניהולם של אופיר שטי ינבאום ויאיר פלד. ברכותינו להצלחת המנכ"ל החדש אבי הירש לרגל כניסתו לתפקיד.