העסק שלנו השבוע הוא חנות הציוד והמזון לחיות "צמד חמד" של נגה ועודד דקר ברחוב ויצמן 172.

צוות "צמד חמד"

"ממש עכשיו, אנחנו חוגגים עשרים שנה לפתיחת החנות. בהתחלה התעסקנו עם דגים אבל עכשיו אנחנו לא מוכרים יותר בעלי חיים בכלל. אנחנו אוהבים בעלי חיים ורוצים שיהיו חופשיים. יש לנו כאן גם מספרה ורעייתי נגה היא מומחית בתספורות ומגיעים אלינו מכל הארץ. היא גם מומחית בתספורות של חתולים והתורים נסגרים, יש שבוע המתנה". 

מה מייחד אתכם?

"אנחנו נהנים לתת שירות ולכל לקוח שיבוא עם בעיה נמצא פתרון. אנחנו אף פעם לא מוכרים דברים שאתה לא צריך, אם אתה לא מרוצה מהתספורת אתה לא תשלם, משהו שקנית אפשר להחליף ולהחזיר תמיד כל עוד אפשר למכור את זה למישהו אחר. אנחנו מוכרים במחירים הוגנים ואנחנו אוהבים למכור לאנשים שיודעים להעריך את השירות. אני בקשר מצוין עם כל חניות החיות בכפר סבא, תמיד מאחל להם בהצלחה ואין לי בעיה עם שום מתחרה". 

מה דעתך על מצבו של רחוב ויצמן?

"מאד קשה פה בכפר סבא לשרוד. בעל עסק לא מקילים עליו בשום דבר וההתיחסות היא כאילו אנחנו מרויחים יותק מכל שכיר וזה לא נכון. הארנונה מאד גבוהה ואני משלם כמו ארבע משפחות. אפילו גובים עוד כסף על שלט, אפילו זה לא חלק מהארונה שאני משלם. מאד מקשים. החלום שלי הוא שהרחוב יהיה עם כיכרות ובלי רמזורים. שיהיו חניות יציבות שלא מתחלפות, מבחר גדול ושיהיה כיף להסתובב בו".