קבוצת הולמס פלייס זכתה במכרז להקמה ולתפעול קאנטרי קלאב בכפר סבא.

השכונה ירוקה. צילום: ארכיון

את המכרז יזמה והובילה עיריית כפר סבא בשיתוף מפעל מים כפר סבא אגודה חקלאית שיתופית בע"מ. המכרז פורסם בשיטת DBOT, שבו היזם מתכנן, מממן, מקים ומתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה קצובה שבסיומה תשוב הקרקע לידי עירייה. הקאנטרי קלאב, אשר תוכנן על-ידי משרד אדריכלים V5,  ייבנה בצפון שכונת כפר סבא הירוקה (בסמוך למגרשי הטניס), בהשקעה כוללת של כ-35 מיליון שקל (30 מיליון בהקמה ו- 5 מיליון ₪ באבזור) לתקופת זיכיון של 25 שנים.

צילום: לוגו

הולמס פלייס, המפעילה כ-20 מרכזי ספורט דומים בעולם ובישראל, הציגה במסגרת המכרז תכנון מפורט של הקאנטרי. על שטח של 10 דונם ייבנה מרכז ספורט חדיש שיכלול בריכת שחיה מקורה, אולמות חוגים, אולם ספינינג, אולם פילאטיס מכשירים, חדר כושר בגודל 950 מ"ר, אולם לאימונים אישיים, שירותים, מלתחות, ג'ימבורי לפעוטות ועוד. בשטח החיצוני ייבנו, בריכה חיצונית, בריכת פעוטות ובריכת טיפולים, מגרשי ספורט רב תכליתי משולב, גינת שעשועים לילדים, מדשאות ועוד. המתחם כולו יהיה נגיש לנכים ולאוכלוסייה עם מוגבלויות.

בחודשים הקרובים תשלים החברה הזוכה את התכנון לקראת קבלת היתר, כאשר הצפי לתחילת העבודות בשטח הוא במהלך 2018 ויעד הפתיחה הוא לקראת 2020.