הדס וילף

כנס העסקים הקטנים בשכונה הירוקה חוגג את ההתכנסות העשירית ומארח את את הדס וילף מאמנת אישית ועסקית ומנהלת מועדון נשות העסקים של כפר סבא. וילף תרצה על ניהול זמן תחת הכותרת "ניהול זמן? אין דבר כזה". 

את הכנס מפיקה רחלי לושי-ברקת, מאמנת עסקית ואישית ומובילת קבוצת ״עסקים קטנים בשכונה הירוקה״, ובו היא תרצה על מטרות לקראת השנה החדשה ותארח בנוסף יתקיים דיון פתוח בנושא מטרות עסקיות שיאפשר למשתתפים להכיר ולשתף פעולה. 

הכנס יתקיים במינהל הקהילתי בכפר סבא הירוקה, שמארח את קבוצת העסקים זו הפעם השנייה והוא יכלול, הפתעות, הטבות וכמובן כיבוד קל.

רחלי, נדמה שכנס העסקים הקטנים בשכונה הירוקה כבר הופך למוסד כפר סבאי של ממש, מתרגשת?

"מאוד שמחה לפתוח את השנה עם עשרות בעלי עסקים מכפר סבא שיגיעו להכיר, לשתף פעולה, ולקבל כלים מעשיים שיצמיחו אותם ואת העסק שלהם. מכנס לכנס אנחנו גדלים וזה מרגש.  גאה לארח הפעם את הדס וילף, קולגה נהדרת שלי, שגם מובילה את מועדון נשות העסקים של כפר סבא, שתעניק לנו הרצאה על ניהול זמן. אני מאוד סקרנית לראות איזה שיתופי פעולה יצמחו הפעם ומצפה ליום רביעי בקוצר רוח!".  

רחלי לושי ברקת. צילום: אליסה מש

הדס, מה זה אומר שאין דבר כזה ניהול זמן?

"אחד האתגרים העומדים בפני בעלי עסקים עצמאיים ובפני כאלה העובדים מהבית בפרט היא ההתנהלות השוטפת מבחינת ניהול זמן. והאמת שאין דבר כזה "ניהול זמן". יש "ניהול עצמי". אנחנו הבוסים של עצמינו וברגע שנדע להתנהל טוב יותר, במסגרת הזמן שיש לנו, כך נוכל לקדם את העסק ולהביא אותו לפסגות חדשות. מדובר על יכולות מנטליות, גורמי מוטיבציה וכמובן כלים פרקטיים, ישומיים וטיפים קטנים וגדולים כיצד למקסם את הזמן". 

כל האינפורמציה על הכנס כאן:

http://bit.ly/2vLHtx1

יום רביעי 6/9/17 בשעה 9:00-11:30