ווה הרעות כפר סבא-הדמיה נ. נווה חברה לבנייה

נ. נווה חברה לבנייה, המתמחה בבנייה למגורים, חתמה על חוזה עם קבוצת רוכשים, במסגרתו החברה תבנה מבנה מגורים חדש, בן 7 קומות ובו 30 יחידות דיור, בנות 3-5 חדרים, עם מעלית וחניה. בקרוב, תחל החברה בבניית המבנה החדש על מרתף קיים, ברחוב הרעות 3 שבכפר סבא באזור שבין תחנת הרכבת כפר סבא ומחלף אלישמע.

הבניין החדש נבנה על מגרש בשטח של כ1,500 מ"ר ויכלול כ- 4,000 מ"ר בנוי, בתכנון לא שיגרתי ובו מגוון עיצובים אינדיבידואלים לדירות בוטיק בנות 3-5 חדרים, כאשר בכל קומה יהיו 4 דירות ועוד קומת גג בה יהיו 2 דירות פנטהאוז על כלל שטח הקומה, כולל מרפסות גג מרווחות וכמו כן 4 דירות גן בקומת הכניסה.

הפרויקט יכלול גם לובי מפואר עם מעלית, בקומת המרתף חנייה לכל דירה וגם מספר מחסנים לחלק מהדירות. עבודת הבנייה בפרויקט מתוכננת להסתיים בחודש אפריל 2020, אז הדירות יימסרו לקבוצת רוכשים המשמשים למעשה גם יזם הפרויקט. ערן הנה מערן אדריכלים בע"מ ישמש כאדריכל הפרויקט וקונסטרוקטור הפרויקט הוא שלמה ווגמן ממצוק מהנדסים בע"מ.

המהנדס ניר נווה, מנכ"ל "נ. נווה חברה לבנייה", מסביר: "שיטת הניהול החדשנית לענף הבנייה שמונהגת בחברה, מביאה לקיצור משמעותי בלוחות הזמנים, וגם לרמת איכות וביצוע סופר גבוהות, כך שהחברה משלימה את רוב הפרוייקטים חודשים לפני לוחות הזמנים ובמספר רג'קטים נמוך במיוחד ואף חד ספרתי. כחלק ממדיניות השירות שלנו בנ.נווה, הדיירים החדשים יזכו לא רק בבנייה ברמה גבוהה אלא אף למוקד שירות לקוחות ייחודי שיעניק להם מענה (ללא תשלום) לטיפול בתקלות בנייה, חשמל וצנרת."