מועדון הפועל כפר סבא החליט להנציח את שמו של עמרי יונגר ז"ל, שחקן מחלקת הנוער שנפטר ממחלה קשה בגיל צעיר: קבוצת נערים ג', שאיתה זכה עמרי בגביע המדינה, תיקרא על שמו. כמו כן תושק מלגת הצטיינות שנתית.

עמרי יונגר ז"ל. שיחק במועדון מגיל שבע  צילום: פרטי
במוצאי השבת הבאה בשעה 19:00 יתקיים במגרש הסינתטי באיצטדיון "לויטה" בעיר ערב להנצחתו של עמרי ז"ל, שיהפוך למסורת שנתית. הקבוצה תיקרא החל מהקיץ "הפועל כפר סבא יונגר". כמו כן תושק מלגת הצטיינות על שמו של עמרי. בכל שנה ייבחר שחקן מצטיין אחד מקבוצת הנערים שיזכה במלגה ובנסיעה למחנה אימון יוקרתי באחת מקבוצות הפאר של אירופה. לאחר טקס קצר והצגת המלגה ייערך גם משחק ידידות בין "הפועל כפר סבא יונגר" למשפחתו, חבריו ומכריו של עמרי.

עמרי היה בן 36 במותו. הוא הותיר אחריו אישה, מיכל, ושתי בנות: דניאלה (חמש) ודורי (שנה). הוא גדל בהוד השרון ושיחק במועדון מגיל שבע עד גיל 18, תחת המאמן ברוך פביאן, בתפקיד של בלם וקשר אחורי.

אחיו סיפר השבוע: "אנחנו נרגשים מאוד לקראת האירוע. הרגשות מעורבים: עצב, שמחה והרבה גאווה. עמרי היה צנוע וביישן ואנחנו בטוחים שהוא היה שמח להיות חלק ממלגת ההצטיינות הזאת, והיה גאה בפרויקט".

איזו מורשת אתם מבקשים שתישאר ממנו?
"המורשת של עמרי: חתירה למצוינות תוך התמדה, מסירות, יצירתיות, חיוך והמון אהבה. זה בא לידי ביטוי כשהיה שחקן מצטיין, עם המשפחה שהקים, בלימודים ובקריירה ואף בדרך שבה התמודד עם המחלה. לאור זאת, המלגה תהיה מושתתת לא רק על הצטיינות ספורטיבית אלא גם על הצטיינות חברתית והצטיינות בקהילה".