זה לא סוד שהפועל כפר סבא במצב ביש. כשהיא סוחבת את הליגה על גבה, 3 נקודות מתחת לקו האדום וכשנותרו 4 מחזורים לסיום, החליטו במועדון לעשות זעזוע אחרון במטרה להציל את העונה.

בהודעה שנמסרה מהמועדון נכתב: "בשיחה שהתקיימה היום בין הנהלת המועדון למאמן הקבוצה אלי כהן, הוחלט על סיום עבודתו של המאמן, אנו מאחלים לאלי בהצלחה ומודים לו על עבודתו המסורה". 

אלי כהן. צילום: עוז מועלם

כמו כן נמסרה תגובתו של אלי כהן: "אני לא מתכחש לכך שהתוצאות הן לא התוצאות להן ייחלנו, אך יחד עם זאת צריך לזכור שכפ״ס עוברת עונה לא קלה ומהיום שהגעתי לקבוצה ידעתי שהמאבק על ההישארות בליגה יהיה עד הרגע האחרון, צר לי על כך שהוחלט על סיום עבודתי כיוון שאני לא אדם שנוטש, אני בטוח ומאחל לצוות הנפלא שעבד איתי ולשחקנים לעמוד במשימה גם בלעדיי". 

במועדון פנו אל אריק בנאדו על מנת שיאייש את משרת המאמן, עם זאת עקב מחלוקת על נושאים כספיים ואורך החוזה, הצדדים טרם הגיעו להבנות. בנאדו, שיאן ההופעות בנבחרת בעבר (94 הופעות), החל את העונה הנוכחית בבני יהודה אך פוטר ממנה בסוף אוקטובר. בנאדו החל את קריירת האימון שלו כמאמנה של מכבי חיפה (2012-2014), לאחר מכן שימש כעוזר מאמן נבחרת ישראל (2014-2016) ומאמן הנבחרת הצעירה (2015-2016). מתפקידו האחרון התפטר על מנת שיוכל לשמש כמאמן בני יהודה.אריק בנאדו. צילום: ראובן שוורץ

אלי כהן הוא המאמן הרביעי שמסיים עבודתו בתקופת סתיו שחם, כשקדמו לו שייע פייגנבוים, פליקס נעים ושרון מימר. מימר, שפוטר עם תחילת העונה, מסר בתגובה: "אין לי מה להכנס לזה, שיהיה להם רק בהצלחה".