הפועל כפר סבא בכדורסל נשים נערכת לקראת העונה הבאה. הקבוצה החתימה את הגארדית המנוסה טלי בן ישי (32, 1.65 מ') ואת הפוורורדית שירה שכט (26, 1.83 מ'(, שתיהן שחקניות מוכרות מאוד בענף.

טלי בן ישי. צילום: ארז גבאי

גם בן ישי וגם שכט מגיעות מהפועל פ"ת. הראשונה נחשבת לאחת השחקניות הגדולות בליגה הלאומית בעשור האחרון בעוד ששכט, שהייתה קפטנית נבחרת העתודה בעבר, הספיקה לשחק גם במכללת מונמארת'. השתיים הצטרפו לשרון רשף (29, 1.71 מ') הקפטנית שממשיכה עוד עונה. במקביל מספר רב של צעירות בוגרות מחלקת הנערות יקבלו את הצ'אנס שלהן להרשים בקבוצה של המאמנת גליה אורבך. בין בוגרות המחלקה אפשר למצוא את רוני גולדין (17, 1.75 מ'), שעלתה עם נבחרת הנערות 3X3 לאליפות אירופה בתחילת השבוע.

איתמר לוי, המנהל המקצועי של מועדון כדורסל הנשים הפועל כפר סבא, למי שלא מכיר, מהי בדיוק הליגה הלאומית לנשים?

"הליגה הלאומית היא הליגה השניה בטיבה בארץ. ליגה המשופעת בשחקניות ישראליות חזקות. זוהי ליגה מאוד חזקה. יש פה המון ישראליות מאוד טובות שלו היו בליגת העל היו מוצאות את עצמן כשחקניות משלימות ומשחקות בליגה הזו כשחקניות מובילות".

שירה שכט. צילום: ארז גבאי

מהן השאיפות שלכם העונה, לעלות ליגה זו מטרה?

"לא סימנו עליית ליגה כמטרה. אחרי ששנה שעברה סיימנו במקום 6, המטרה הבאה שלנו היא להתמקם בחצי הגמר".

יש בסיס עניין מאוד רחב לכדורסל נשים בכפר סבא, איך אתה מסביר את זה?

"נכון, זה מועדון עם מחלקת בנות מאוד גדולה. יש 350 שחקניות בבית ספר ובליגה. זה אחד המועדונים הגדולים יותר. אנחנו נמצאים בתנופה, כשצריך לזכור שאנחנו בסך הכל 8 שנים בעסק הזה. אנחנו רק סיימנו מחזור ראשון של שחקניות ובקטע הזה זו מניה שהיא בצמיחה. אנחנו עושים הרבה פעילויות. הרבה מחנות אימונים. המעטפת היא מאוד מקצועית – יש פה גם כושר גופני וגם ליווי מנטלי וזה נראה החוצה".

350 שחקניות במועדון שלנו זה אומר הכל. זה אומר שמשהו קורה. עצם זה שכל הבנות האלו באות לכדורסל, זה כבר אומר משהו. זה לא הוקוס פוקוס".