הפועל כפר סבא בכדורסל | צילום ארכיון: אריאל ימינירוצים נתון? קחו כמה: חוץ מהסנטר דאליס ג'וינר, אף אחד משחקני הפועל כפר סבא לא הצליח לקלוע שלשום (ג') בקריית אתא במעל 50 אחוז מהשדה. הקבוצה כולה קלעה ב-30 אחוז מהשדה. הגדיל לעשות בהקשר הגארד הזר ביירון ווסלי בערב של 4 מ-14 ל-2, ו-1 מ-7 ל-3. וככה מאוד קשה לנצח.

נראה שהבעיה הזאת שמלווה את הקבוצה הירוקה מאז המשחק הראשון של העונה, היא אחד מהקשיים הגדולים, ובמובן מסוים גם המפתח המרכזי ליציאה של כפר סבא מהמשבר. הקבוצה חייבת למצוא שחקנים שייקלעו בצורה אפקטיבית. נכון לעכשיו, העסק עומד רק על דאליס ג'וינר (18 נקודות, 15 ריבאונדים) ואיתן רוטנברג (15 נקודות, 5 מ-10 ל-3, 6 ריבאונדים) וחוץ מזה לא יותר מדי.

העובדה הפשוטה היא שלכל קבוצה מוצלחת בליגה הלאומית, וגם לרוב הפחות מוצלחות, יש לפחות יצרן נקודות אפקטיבי ויציב מהקו האחורי, מהגארדים. לכפר סבא אין אף אחד. בפעם האחרונה שביירון ווסלי ויונתן רבינוביץ' נתנו משחק טוב ביחד, הקבוצה ניצחה את הוד השרון בחוץ. שלשום, כאמור, זה היה עוד אחד מהערבים האלה בהם רוב הקבוצה לא מוצאת את הסל. בקריית אתא, מאידך, היו אלה מאליק קוק עם 21 נקודות ו-12 ריבאונדים, רודני אלכסנדר עם 12 נקודות ו-9 ריבאונדים שהובילו את הקבוצה עבורה קלעו לא פחות מ-10 שחקנים שונים, לעומת 7 בלבד בכפר סבא.

נכון לשלשום הקבוצה הכפר סבאית מדורגת במקום הלפני אחרון עם משחק עודף, עם 8 נקודות בלבד מ-7 משחקים.

שאר הקלעים לכפר סבא: ווסלי 11, יאיר קרביץ ועידו דוידי 5 כ"א, יונתן רבינוביץ' 2, אוריאל טרוצקי 1. עידו רובינזון ויריב חג'ג' שותפו ולא קלעו.