הפועל כפר סבא חזרה לנצח, הפעם 0:1 דחוק כנגד הפועל מרמורק החלשה. למרות שהירוקים הציגו משחק לא מספיק טוב, הצליחה הקבוצה לצאת עם 3 הנקודות החשובות, ואולי גם להתחיל רצף חיובי חדש שימשיך בתקווה במשחק הקרוב ביום שישי נגד רמת השרון (15:00, גרונדמן).

בתחילת המשחק נפוצו שמועות רבות על חילופי מאמנים בכפר סבא ללא קשר לתוצאה, כשמי שמוזכר כמועמד פוטנציאלי להחליף את מסאי דגו הוא גיאורגי דרסיליה ששיחק בקבוצה בין השנים 2002-1999 ואף שימש כעוזרו של אלישע לוי כשזה שימש כמאמן כפר סבא במשך שנתיים. דרסיליה נדד עם לוי לבני סכנין, מכבי חיפה והפועל באר שבע, בטרם עזב את תפקיד עוזר המאמן ופצח בקריירת אימון בגיאורגיה.

צילום: עדי סרדס

האוהדים הירוקים מאוד חלוקים בנושא המאמן, כשמצד אחד ישנם טענות כי ראוי שדגו ימשיך לאור מיקומה בטבלה של הקבוצה, אך מצד שני יש הרבה אוהדים שטוענים ואף בצדק, שהקבוצה אינה מספקת את הסחורה בשבועות האחרונים ויש נפילה ברורה ביכולת.

בשביל להוציא את הקבוצה מהבוץ, דגו היה חייב 3 נקודות והוא השיג אותן. אמנם הכפר סבאים הגיעו בסגל חסר עקב הפציעות (סהר בראון, תומר לוי ומיקי יאזו) בתוספת ההרחקה של דושאן מאטוביץ'. ובכל זאת דווקא עם החיסורים האלו, שהתבטאו בהגנת הטלאים מצדו של דגו, שפתח עם בן כוואז כמגן ימני, יהב אפריאט כמגן שמאלי ודן עזריה במרכז ההגנה לצידו של חליל פריג', הצליחה ההגנה הכפר סבאית למנוע ממרמורק לכבוש שער שכנראה והיה מוריד את הביטחון של השחקנים לרצפה. מי שבעיקר רשום על 3 הנקודות הוא השוער בן ויצמן שקיבל קרדיט מחודש מדגו והוכיח את יכולתו הנהדרת באחד על אחד כשהציל את כפר סבא משני מצבים מסוכנים ביותר.

לטור הקודם של טל סלע: עדיין גדולים אבל נופלים בקטנות