החבורה הירוקה של הימלפרב. לא עוצרת | צילום: דף הפייסבוק של המועדון

עצרו שניה ותזכרו איפה אתם הייתם כשהייתם בני 15, סביר להניח שבדיוק עמדתם על סף המעבר בין החטיבה לתיכון, ואולי אף חלמתם על עתיד בספורט מקצועני. עבור טלי הקס, בת ה-15 מהפועל כפר סבא, העתיד כבר כאן. הכפר סבאית הצעירה, הכדורעפנית הצעירה ביותר בסגל של חן הימלפרב פתחה אתמול (ש') בשישייה של האלופה, והייתה המצטיינת בשורות הקבוצה בניצחון על א.ס.א באר שבע 0:3 (9:25, 9:25, 21:25).

הקס סיימה משחק מעולה עם 15 נקודות, כאשר מרינה גלפרין מצטרפת אליה עם 12, אניה וויליקי ואיומי נאקאמורה הוסיפו 9 כ"א, במשחק בו הדומיננטיות של הירוקות לא עמדה בספק לרגע. הקבוצה הכפר סבאית סיימה למעשה את הסיבוב הראשון מושלמת, 8 נצחונות מ-8 משחקים, בדרך למשחקי הבית העליון (מקומות 1 עד 6) אותם תפתח במשחק בו תארח את ק.ק. תל אביב ביום שישי הקרוב (14:00, בר לב).

טלי הקס. המון פוטנציאל | צילום: יוסי לזרוף, הפועל כפר סבא

"טלי היא ילדה מאוד מאוד מוכשרת", אמר מאמן האלופות, חן הימלפרב, על המצטיינת במשחק. "יש לה פוטנציאל מאוד גדול, ואנחנו מקווים שבעוד כמה שנים היא תהפוך לשחקנית מובילה בקבוצה בפרט ובכדורעף הישראלי בכלל. אנחנו שמחים ששחקניות כאלה גדלות במועדון". לגבי סיכויי הקבוצה לזכות באליפות נוספת אמר הימלפרב: "אם נשאר חדים, בריאים, קבוצתיים ומגובשים לקראת השלבים המכריעים, אני מאמין שאפשר לקחת את תואר האליפות בשנית". 

הגברים הפסידו בנעמן, מחר מארחים את עילבון  

סביר להניח שאת המשחק הראשון העונה מול מטה אשר/עכו יעדיפו לשכוח במועדון. קבוצת הגברים שהציגה עד כה כדורעף מעולה ומנצח הפסידה ביום שישי האחרון למטה אשר/עכו 0:3 (24:26, 15:25, 23:25). הכפר סבאים נתקלו בקבוצה מרשימה וקהל ביתי חם בנעמן, ועל אף שתי מערכות צמודות לא הצליחו להשיג ניצחון במערכה מול הצפונים החזקים.

גומז ז'וארס הצטיין בשורות כפר סבא עם 11 נקודות. הקבוצה תסיים מחר את הסיבוב הראשון כשתארח את מ.ס. עילבון במסגרת משחק השלמה (ב', 19:00, בר לב). לאחר מכן תעבור הקבוצה לבית העליון כשהיא מדורגת במקום ה-2.