אחרי הסולחה בין הבעלים, יצחק שום ומאמן הקבוצה, מסאי דגו, התייצבה כפר סבא למפגש נגד נצרת עילית שלא יכל להגיע בתזמון מושלם יותר. נצרת עילית הודחה מגביע המדינה שלושה ימים לפניי המשחק נגד כפר סבא אחרי 120 דקות ובעיטות הכרעה, מה שנתן לירוקים את היתרון בדקות סיום המשחק. כפר סבא, שהגיעה רעננה לאחר שעלתה שלב אוטומטית בהגרלת הגביע, ניצלה את התשישות של האורחים ובבליץ שהחל מהדקה ה-81 כבשה 3 שערים עד לשריקת הסיום בעיקר בניצוחו של הסופר סאב – עידן דוד.

סופר סאב. עידן דוד | צילום ארכיון: עוז מועלם

לשורותיהם של הכפר סבאים חזרו שני המגנים, מיקי יאזו ותומר לוי כשהאחרון שבהם גם הציג משחק טוב. בן כוואז הוקפץ לעמדת הקישור האחורי במקומו של רז כהן שנפצע והחליף את איתי אלקסלסי המורחק, ודן עזריה קיבל את המפתחות לעמדת הבלם במקומו של חליל פריג' שסופסל עקב יכולתו בתבוסה 4:1 נגד רמת השרון.

דגו הצליח הפעם היטב בתכנית המשחק ומי שעשו את השינוי היו בעיקר שני המחליפים, עידן דוד וגיא חדידה שעלו בתזמון מושלם לקצב המשחק. דוד שעלה בדקה ה-73 שיחק בתחילה במרכז הקישור, אך עקב כניסתו של חדידה בדקה ה-80, הוסט דוד לעמדת הקיצוני הימני ומשם החלה החגיגה הירוקה. בדקה ה-81 היה זה רועי זיקרי, החלוץ הפורה ביותר בליגת העל, שכבש את שערו ה-13 בליגה הלאומית העונה, כשמי שאחראי לשער היה לא אחר מאשר עידן דוד, שבנחישות רבה הצליח לחלץ כדור על סף הרחבה. בדקה ה-90 היה זה המחליף השני, גיא חדידה, שהצטיין כשחטף כדור במרכז המגרש ובניהול נכון של התקפה מתפרצת, בישל לעומר פדידה. בדקה ה-91, היה זה עידן דוד שרשם את שמו על לוח התוצאות החדש באצטדיון "לויטה", כשעם הרבה לב ונחישות הצליח לפרוץ בין שני שחקנים לתוך הרחבה ובבעיטה חזקה לרשת הגבוהה חתם את תוצאת המשחק.

יחזרו לחייך? הפועל כפר סבא של לפני המשבר | צילום: אורן אהרוני

בשבוע הבא (שני, 19:00) תארח כפ"ס באצטדיון "לויטה" את הפועל רמת גן שמנסה להתאושש מפתיחת העונה הרעה שגרמה לפיטורי שני מאמנים אצל האורודונים עד כה (אריק בנאדו ופטריסיו סייג). בנוסף, בשישי הבא (5.1, 14:00), תתארח כפ"ס באצטדיון "המושבה" כשתפגוש במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה את מכבי פתח תקווה, המודרכת על ידי לא אחר מאשר מיודענו, שרון מימר. אומנם בכפ"ס ציפו להגרלה קצת יותר אטרקטיבית בדמות קבוצה בכירה מליגת העל או קבוצת שפל סטייל הפועל בני מוסמוס או מ.ס בני ממב"ע, אך כפ"ס תאלץ להסתפק במפגש נגד האקס, שרון מימר.

לטורו הקודם של טל סלע: חלום הבלהות של הפועל כפר סבא