היום (א') התקיים מפגש ייחודי של  מרכז הנוער העירוני בכפר סבא, בה חברים תלמידים מחטיבות הביניים והתיכונים בעיר עם נציגי חברת "מטרופולין" במועדון הפיס לנוער. במהלך המפגש התבקשו הצעירים לחלוק את חוויותיהם מהנסיעות באוטובוסים, ולהעלות רעיונות לקווים חדשים כמו גם הצעות לשיפור חווית הנסיעה בעיר ואיכות השירות.

מטרופולין במפגש עם הנוער בכפר סבא צילום: יח"צ

המפגש נולד ביוזמת חברת מטרופולין במטרה לקיים שיח פתוח עם בני הנוער, ולשמוע באופן ישיר על צרכי הנסיעות שלהם, בעיות מהשטח, בקשות לשינויים, וכן הצעות יצירתיות לשיפור חווית הנסיעה באוטובוסים. 

במסגרת השיחה, העלו בני הנוער בעיות מרכזיות שעיקרן עומס הקווים במרכז העיר ודיוק ושילוט דיגיטלי, ולצד זה, הביעו סיפוק רב מהטכנולוגיות המוטמעות באוטובוסים, וציינו כי במקרים רבים היו מעדיפים נסיעה באוטובוס על פני עמידה בפקק ברכב פרטי.  אחד הרעיונות שעלה במפגשה כדי לעודד את הצעירים לנסוע בתחבורה ציבורית הוא קו נוער ישיר לים וקו שעובר בתחנות המהוות מוקדי נוער בעיר. 

ליבנת כהן דן, מנהלת שיווק וקשרי לקוחות במטרופולין: "הפגישה היא המשך סדרת מפגשים שאנו יוזמים עם בני הנוער בשרון במטרה לשמוע באופן ישיר על חוויותיהם מהשטח. שמחתי לפגוש בני נוער אינטליגנטיים, רציניים ובעלי מודעות חברתית גבוהה, שבאו לשמוע ולהשמיע, ובעיקר לחשוב יחד איך מתגברים על האתגרים, ומפעילים תחבורה ציבורית טובה ואיכותית".