"תן לי את היד שלך ותעשה את זה ביחד איתי, בוא תקשיב ללב שלך ותישאר תמיד אמיתי. תן לנשמה שלך נשימה בדרך אל ההגשמה, למרות שלא תמיד תרגיש חופשי, אנשים כמו עפיפונים נועדו להמריא"- אלו הן מילות אחד השירים שנכתבו והולחנו במסגרת סדנת כתיבה והלחנה שהעביר הראפר, רועי קאשי, לבני נוער במסגרת היחידה לקידום נוער.

הראפר רועי קאשי ותלמידי הסדנה

הקורס נמשך שלושה חודשים, שבמהלכם למדו המשתתפים נושאים כגון-  פיתוח קול, עבודה על מקצב, שירה בסגנון פריסטייל ועוד. במקביל, כתבו שירים, והביאו לידי ביטוי את כישרונותיהם ועולמם הפנימי. כמו כן, נפגשו לשיח ולמידה עם DJ ג'ובי והראפר נתי חסיד. 

בפרויקט סיום, הנערים הקליטו וצילמו קליפ לשיר שכתבו, והוא יוצג במסגרת מסיבת הסיום של היחידה לקידום נוער במעמד ראש העירייה, נציגי הרשות ומשרד החינוך. הפרויקט התקיים בסיוען של העמותות, "אוורסט" ו"זינוק לדרך חדשה".

הראפר ומנחה הסנדה, רועי קאשי: "המוסיקה היא כלי נגיש ביותר, ובלתי אמצעי להתפתחות אישית. דרך הסדנה הנערים עוברים מסע המאפשר התבוננות פנימית, הבנה והעצמה של היתרונות הטמונים בכל אחד ואחת מהם. הבנה שייחודם האישי יאפשר להם לגדול ולהתפתח בכל דרך בה יבחרו. נהניתי מאוד מהקבוצה בכ"ס, קבוצה של נערים איכותיים, מוכשרים ואמיצים".