בני הנוער המשתתפים בפרויקט "HUB טכנולוגי" במרכז הנוער, הציגו את הפיתוחים הטכנולוגיים, עליהם עבדו במהלך השנה, באירוע מרגש תחת השם StarSaba Pitch Night.

צילום: יח"צ

מדובר בפרויקט משותף לעיריית כפר סבא באמצעות מחלקת הנוער, החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא וחברת 'אריקסון פתרונות מדיה' שמעניקה ליווי צמוד באמצעות מנטורים, הרצאות וסדנאות ידע טכנולוגי ועוד. במסגרת ה- HUB נכלל מיזם StartSaba, בו חולקים בני נוער חממה טכנולוגית בה הם חושבים ויוצרים סטארט אפים בסיוע מנטורינג של חברת אריקסון ומתנדבי מרכז הצעירים.

 כאמור, לאחרונה התקיים ערב סיכום שנה מרגש במרכז הנוער העירוני במסגרתו הציגו הנערים והנערות את הפיתוחים פורצי הדרך עליהם עבדו: Homilear היא פלטפורמה להנגשת שיעורים פרונטליים מרחוק באמצעות מחשב, לתלמידים שאינם יכולים להימצא פיזית בבית הספר, שפיתח שקד פז (י'). TeenKS של התלמיד גל רבינוביץ' (י"א), היא אפליקציית כרטיס נוער שמהווה תעודת זהות ומקום לעדכון על אירועים, פעילויות, קורסים והטבות. Clochery היא אפליקציה שמטרתה בחירה והתאמה של תלבושות על בסיס פרטי הלבוש הקיימים בארון המשתמש, אותה פיתחה יערה רובין (ח'). GlyphSystem, תוכנת אבטחה ותחזוקת מחשב המרכזת בתוכה שלל פונקציות הנדרשות לשמירה על תקינות המחשב, ופותחה על ידי איתמר קוריאל (י"א).SociReview היא רשת חברתית לביקורת של מסעדות ובתי עסק שפיתח יואב אמיתי (ז'), בה מתקבלות ביקורות אותנטיות מקרב המעגל החברי הקרוב אל המשתמש.  

מירב הלפמן, מנהלת מחלקת נוער, צעירים וקהילה: "אני שמחה שערב ה- Peach Night הראשון מסוגו התקיים אצלנו במרכז הנוער העירוני. אני רואה חשיבות גדולה לחשוף את בני הנוער לתכנים טכנולוגיים ולפתח יצירתיות, יזמות ומצוינות. אני מזמינה את בני הנוער להגיע להאב ולקחת חלק בתכניות הקיימות".