גל רבינוביץ', יו"ר מועצת הנוער העירונית בכפר סבא, יקבל את פרס שר החינוך ע"ש אלעד ריבן ז"ל על התנדבותו מטעם מחוז מרכז וברמה הארצית.
גל רבינוביץ'
גל לומד בכיתה י"ב בבית הספר הדמוקרטי, מתנדב במסגרת מרכז הנוער העירוני של עיריית כפר סבא, והגשתו לפרס נעשתה באמצעות המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות.
גל מתנדב כבר כ- 6 שנים במרכז הנוער העירוני, והספיק להתנדב במגוון תפקידים, ביניהם: דובר ומזכ"ל מועצת הנוער ובמועדון המוסיקה גלריה 29. כיום, כאמור, מכהן כיו"ר מועצת הנוער בעיר, מוביל את כלל ההחלטות ומפקד על שלל פעילויות לנוער הכפר סבאי. בשנה האחרונה אף קיבל את אות הוקרה על התנדבותו מטעם עיריית כפר סבא, יחד עם 17 בני נוער נוספים.
נוסיף כי גל משתתף גם בפרויקט "HUB חברתי" במרכז הנוער בשיתוף חברת "אריקסון פתרונות מדיה", בו חולקים בני נוער חממה טכנולוגית בה הם חושבים ויוצרים סטארטפים בסיוע מנטורינג. במסגרת המדוברת הוא מוביל את פיתוחה של אפליקציית TeenKS, כרטיס דיגיטלי המיועד לנוער בעיר ומעדכנת בנושאי אירועים, פעילויות, קורסים והטבות. התכוננות לבגרות באמצעות למידה מתוקשבת chunk.    
גל רבינוביץ', יו"ר מועצת הנוער העירונית: "אני נרגש ומודה על קבלת אות ההוקרה, שמסכם את שנות פעילות ההתנדבות שלי מהחטיבה ועד התיכון. במועצת הנוער התחלנו השנה לקדם פרויקטים אישיים בנושאים שקרובים ללב בני הנוער, ביניהם: מרכז למידה לנערים, שיחות עם חיילים ופוליטיקאים, בר/בת מצווה לילדים עם מוגבלויות, קידום מודעות לעקמת בגב ועוד. אני קורא לבני הנוער הרבים בעיר להמשיך לתרום לקהילה, ובאופן זה להשפיע".