אופק זילברשטיין רק בן שמונה עשרה וכבר הפך למשורר פופולארי עם אלפי עוקבים באינסטגרם. עכשיו הוא משיק קמפיין מימון המונים חדש שיעזור לו להוציא לאור את הספר הראשון שלו.

אופק זילברשטיין

זילברשטיין, במקור מהקריות, הוא חניך בפנימיית עלומים ולומד באורט ע"ש יצחק שמיר ואל הכתיבה הגיע ממש במקרה.

"התחלתי לכתוב בערך לפני שנתיים. הייתה לי חברה וזה לא הלך כל כך טוב. היא ממש פגעה בי. התחלתי להוציא את כל הזבל החוצה דרך הכתיבה, ממש ככה בפתקים של הטלפון. התחלתי לפרסם את זה באינסטגרם שלי והתחילו תגובות ומחמאות. הרגשתי שאני פורק. המשכתי לכתוב, קיבלתי קצת יותר ניסיון, גם הייתי עם בנות אחרות".

ואיך הגיעה ההחלטה להוציא הכל כספר?

"מלא אנשים פשוט כתבו לי באינסטגרם שאני צריך להוציא ספר ובאמת רציתי להמשיך עם זה כתחביב. יש לי חודשיים וחצי לגייס את הסכום. כבר הלכתי להפגש עם הוצאה, לדבר על עלויות, עותקים, הכל כבר סגור, רק צריך עכשיו לגייס את התשלום". 

צילום: פרטי

המשפחה שלך ידעה שאתה כותב? הופתעו?

"המשפחה שלי היתה מאד מופתעת. הם לא ידעו שאני כותב. אבל החברים ידעו וגם יש לי עשרת אלפים עוקבים באינסטגרם שידעו. במשפחה דוקא התלהבו וחברים אמיתיים גם שמו כסף. המורים שלי גם היו מופתעים, אבל גם הם רוצים בטובתי ושאני אצליח"

תהיה סופר כשתהיה גדול?

"אני לא יודע. הכל נזיל בגיל הזה. עוד שנתיים יכול לבוא איזה תפקיד בכיר ומלא דברים קרו ועוד יקרו. בינתיים אני תשעים אחוז בזה ועוד עשר אחוז בלימודים- למה לא?"

כדי לתרום לפרויקט של אופק:

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=25308