קייטנה (צילום: אבי מועלם)

עיריית כפר סבא בהובלת אגף החינוך והחברה העירונית לתרבות ופנאי, מודיעה על מספר שיא של נרשמים לתכנית "בית הספר של החגים" אליה נרשמו עד כה כ- 6,200 ילדים, מתוכם כ- 3,800 בגני הילדים.

ראוי לציין כי עיריית כפר סבא, בניגוד לרשויות אחרות, בחרה ליישם את התכנית למרות זמן ההתארגנות הקצר שנדרש ולנוכח חוסר כוח האדם בשבוע שלפני החג, וזאת במטרה להיטיב עם ההורים והילדים.

הקייטנה שפועלת בגני הילדים ובכיתות א'- ג' בבתי הספר, כוללת תכנית תרבותית עשירה ומגוונת עם שלל פעילויות חווייתיות לילדים. התלמידים שמשתתפים בתכנית "ניצנים" ישתתפו בקייטנה בין השעות 8:00-16:30. נוסיף כי הקייטנה פועלת בין השעות 8:00- 13:00 עבור התלמידים שאינם בתכנית הצהרונים של משרד החינוך, ובעלות של 150 שקל.

. כמו כן, ניתנה האפשרות להאריך את יום הפעילות עד השעה 16:30 ובעלות כוללת של 375 שקל.

בהכנות לקראת הקייטנה נבנו התכנים מראש, והוכנה חוברת הפעלה מסודרת לצוות החינוכי ובה: התכנים, הפעילויות והידע הנדרש. כמו כן, סופק לצוותי ההדרכה הציוד הנדרש לכל אחת מהפעילויות, שכוללת בין השאר: פעילות בישול "מאסטר שף", תחרות כישרונות צעירים, מרוץ יציאת מצרים, ביקור ב"ארט קיימא", משחקים של פעם, סדנאות אמנות ויצירה ועוד.    

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "עיריית כפר סבא התגייסה התגייסות מלאה והשקיעה משאבים רבים כדי שהתכנית החדשה תצא לפועל בחופשה הקרובה, וזאת למרות זמן ההתארגנות הצפוף. אני מברך את אגף החינוך והחברה לתרבות ופנאי על פעילותם המסורה, ומאחל להורים ולילדים הנאה בחופשה וחג פסח שמח".

צלם: רמי זרינגר (צלם: רמי זרינגר)

יאיר משיח, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות ופנאי, "בחרנו בתכנית החדשה כדי שלכלל הילדים בעיר יהיה פתרון הולם לחופשת פסח, ואנו מברכים על הרישום הגבוה.  בראש כל צוות מורות ומדריכות עמדו רכזות מקצועיות ומחויבות של החברה לתרבות ופנאי, שנבחרו בקפידה ובעלות ניסיון מקצועי עשיר לקייטנות אלה. אני מאחל חג שמח לכל תושבי העיר".