מאיה כץ (צילום: באדיבות עיריית כפר סבא)

בטקס שהתקיים השבוע (14.5) בהיכל התרבות יד בנימין, קיבלה מאיה כץ, תלמידת כיתה י"ב בתיכון "הרצוג" בכפר סבא, אות הפעיל המצטיין של משרד החינוך מטעם מחוז מרכז ובשיתוף המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות והמחלקה לנוער, צעירים וקהילה, אותו קיבלה בטקס מרגש שהתקיים השבוע. את האות קיבלה מאיה על פעילויות ההתנדבות הרבות בהן היא לוקחת חלק.

במשך ארבע השנים האחרונות התנדבה מאיה במגוון רחב של תכניות התנדבות, ביניהן: להקת המחול "הורה כפר סבא", תכנית "בונים קהילה", תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", בבית הספר סאלד ועוד. מאיה מתנדבת בייחוד עם ילדים וצעירים עם מוגבלות. במסגרת התכנית הייחודית "בונים קהילה", המפגישה בין אנשים עם ובלי מוגבלויות למפגשים שבועיים על בסיס נושא משותף, מאיה לקחה חלק בקבוצת שירה ויצרה קשר מיוחד עם משתתפי הקבוצה.

צביקה צרפתי, ראש העיר, מסר בעקבות הטקס: "אני גאה לעמוד בראש עיר שערך הנתינה פועם בכל אחד מתושביה, ומברך את בני הנוער על פעילותם המבורכת. כל אחד מאתנו הוא חלק מקהילה גדולה, ועל כל אחד ואחת מאתנו מוטלת החובה להסתכל סביבנו, לעזור לחלש ולהכיר באחר. זהו מתכון לחברה מאוחדת, יציבה ואיתנה. מאיה, את מהווה דוגמא ומופת לנתינה מכל הלב, ואני מאחל לך הרבה הצלחה בהמשך דרכך".