'במרחק של נגיעה' שיר האהבה האוטוביוגרפי שכתב והלחין אמנון כהן, יושק הערב מחדש בכפר סבא, עשרים שנה אחרי שנכתב לראשונה. זוהי הסנונית הראשונה בדרך לאי.פי. (מיני אלבום) הבכורה של אמנון כהן.

מסתבר, ששנים רבות בתקופות אחרות השיר 'במרחק של נגיעה' מסתובב בשטח בגרסאות שונות מאז יצירתו ההתחלתית אי שם באמצע שנות ה -90. השיר ידע 'שירה בציבור' של חיילים, ביצוע ערב אחרי ערב בבארים שונים ברחבי הארץ לבקשת הקהל ובעלי המקומות וכל זה לצד גחלת האמונה של היוצר כהן שזה הלהיט שלו, שיר הדגל שלו, שבו מסופר סיפור חייו שמתחיל בעצם ממפתח סול מאוהב, לחברתו דאז בניינטיז, יונית, שלימים הפכה לאשתו וכיום גם מנהלת האישית שלו ושומרתהייטב על 'תיבת הצלילים' ביד רמה.

אמנון כהן חל את הקריירה המוזיקלית שלו כשהופיע עם להקה שמבצעת להיטי עבר מהאייטיז והניינטיז בעברית ובאנגלית. בהמשך הוא אזר אומץ והחל להופיע לבד עם שיריו. כיום, במקביל לקריירת הסולו שרוקמת עור וגידים, כהן הינו גם הסולן של ההרכב "טריו+בנד".

הערב (שלישי, 22.1, שעה 22:30) יגיע אמנון כהן ל"קפה טרי" בכפר סבא וישיק את הסינגל מחדש, לצד קאוורים משנות ה-80 וה-90. על הקלידים, יופיע לצידו, ניר לוי.