בפסטיבל תיאטרון רחוב בחג סוכות שיתקיים בכפר סבא תוכלו לצפות במופעי קרקס גדולים, מופעי תיאטרון רחוב יחיד ומעגלי אמני קרקס, פסלים חיים, מופע הליכה על חבל ולהשתתף בסדנאות בהן ילמדו הילדים כיצד להפוך לאמני קרקס בעצמם.

צילום המחשה: סטודיו אילת

הפסטיבל יתקיים בחול המועד סוכות (15-17 באוקטובר)  ויאפשר לכם גם לצפות באמני קרקס מהשורה הראשונה וגם ללמוד בעצמכם איך להפוך לכאלה- והכל במתחם ממוזג וללא תשלום .

המופע המרכזי שיתקיים פעמיים ביום "קרקס ורוק'נרול" ישלב אקרובט, רקדן, ליצן, להטוטן וכוכבי רוק בהשראתם של אגדות הרוק משנות ה-50 והקלאסיקות הגדולות של הרוק'נרול. מופע הג'אגלינג  "אסף קלי קלות " יכניס את הקהל  לקצב במופע קרקסי ומוטרף.

מוכנים להיות מופתעים? ליצן רחוב קומי יעקוב אחרי אנשים ברחבי המתחם ויאלתר  במקום קטעים מצחיקים במיוחד. אוהבים ג'אגלינג? למתחם יגיע לא פחות מאשר אלוף אירופה,  שגיא ברכה, אשר יהמם את הקהל עם להטוטים יוצאי דופן שעוד לא ראיתם כמותם.

אם תרימו את הראש למעלה, תוכלו לראות פעמיים ביום מופע מהפנט של הליכה על חבל מהקומה העליונה של המתחם ומעל כל הקהל. גם הילדים יוכלו ללמוד ללכת על חבל בכוחות עצמם בסדנת הליכה על חבל. להיות כמו פסל?  סדנה  נוספת ומרשימה במיוחד היא סדנת פסלים חיים לילדים בה  ילמדו הילדים איך לעמוד כמו פסלים חיים עם תלבושת מלאה .

הפסטיבל יתקיים בתאריכים 15-17 באוקטובר 2019

שעות פעילות : 11:00-14:00,  16:00-19:00

הכניסה חופשית.