הפרעת קשב וריכוז היא אחת הרעות החולות של העידן המודרני, עולם דיגיטלי רווי מסכים, כאשר הגירויים הבלתי פוסקים גורמים להפרעת קשב קולקטיבית אחת גדולה, מה שמחריף במיוחד  בקרב בני הנוער שמולעטים לעיתים ללא צורך ממשי בכדורים למיניהם.

אנסמבל תיאטרון כפר סבא עיבד את המחזה המצליח מברודווי של ליסה לומר "מה אתם רוצים מהילד?" להצגה המתארת את התופעה שכולנו מכירים. דרך  סיפור של זוג הורים שעוברים "מסע ייסורים" לא פשוט בסבך המומחים הרבים ועצותיהם לגבי דרך הטיפול בבנם בן ה-9 שמאובחן עם הפרעת קשב וריכוז.

מה אתם רוצים מהילד? צילום: אמיר זלצר

קצב האירועים שמתרחש על הבמה ממחיש את העולם של בעלי הפרעת הקשב והריכוז, עולם שבו כל אחד הוא קצת מכל דבר - היפראקטיבי, אובססיבי, קומפולסיבי, דו-קוטבי. האם במחזה חוצה ימים ויבשות כדי לסייע לבן שלה ופוגשת שפע של דעות וים של אינפורמציה, שבתוכו קשה למצוא תשובה נכונה אחת. בסיומו של הערב, יהיה עליה למצוא את מקומה-שלה בתוך המבוך שאליו נקלעו היא ומשפחתה.

אנסמבל תיאטרון כפר סבא, תחת חסות אגף התרבות בעירייה, הוקם לפני 11 שנה על ידי אמיר כהן. את ההצגה מביים רועי הורוביץ ועל העיבוד המוזיקלי, הזמר והיוצר, דניאל סלומון. בין השחקנים:יעל ארד צפריר, אמיר כהן, מיכל איידוקובסקי, יהודה ירון, שרונה כפרי, אייל נמט, שי נמט.

"מה אתם רוצים מהילד", אודיטוריום ספיר, כפר סבא. המופע יתקיים ב 1.6 שעה 21:00, 2.6 שעה 20:30, 3.6 שעות 17:00, 20:30.  לרכישת כרטיסים: 6575*.